Sold out

AKÁCIOVÁ DLAŽDICA

Olejované záhradné terasové dlaždice z akácie. Dlaždice sú tvrdé, stabilné, vysoko záťažové a odolné proti poveternostným vplyvom počasia.

Rozmer:

30 x 30 x 2,4 cm

Cena za m2:

33,55 € s DPH

Olejovanie:

Dlaždica je olejovaná bezfarebným olejom

Hrúbka celej dlaždice:

2,5 cm

Vlastnosti:

Dlaždice sú tvrdé, stabilné, vysoko záťažové a odolné proti poveternostným vplyvom počasia.

Jednoduchosť:

Praktické a rýchlo zostaviteľné. Dajú sa pokladať na betón, drevo, koberec či linoleum, trávnik či hlinu. Sú jednoduché na údržbu.

3.05 s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo (SKU): - Kategórie: ,
Popis

AKÁCIOVÁ DLAŽDICA

Dlaždice z tvrdého tropického akáciového dreva na plastovom rošte rozmeru 30 x 30 x 2,4 cm vo farbe medový orech, ošetrené matným olejo-lakom.

Jednoduchá montáž na rovnú ako aj šikmú plochu, napríklad asfalt, betón, dlažba, trávnik a iné. Flexibilný systém pokládky, plastový rošt s dlaždicami sa do seba jednoducho zacvakáva.

Podlahový rošt je vyrobený z vysoko kvalitného polypropylenového čierneho plastu.

VLASTNOSTI:
  • Ideálne na jednoduchú a rýchlu tvorbu záhrady, terasy, balkónu a skoro všetkých rovných a pevných plôch v interiéri aj exteriéri
  • Dlaždica sa skladá zo 6 kusov odolných lamiel, ktoré sú olejované a prifarbené do prírodne medovo-orechového odtieňa tak aby boli čo najviac odolné voči poveternostným podmienkam. Kresba dreva je na lamelách viditeľne zachovaná
  • Vďaka integrovanému klick systému sa jednoducho pokladá aj na väčšie plochy
  • Flexibilný systém pokládky, plastový rošt dlaždíc sa do seba ľahko zacvakáva
  • Možnosť rezať do ľubovolného tvaru, napríklad ručnou kotúčovou pílou
  • Ľahko sa fixujú do podlahovej plochy skrutkami alebo hmoždinkami
  • Eco friendly – Akácia pochádza z obnoviteľných zdrojov juhovýchodnej Ázie kde je pestovaná na plantážach
  • Vzor nie je iba dekoratívny ale taktiež zabraňuje pošmyknutiu
STAROSTLIVOSŤ:

Na ochranu a starostlivosť o drevo v exteriéri treba použiť údržbový bezfarebný olej na záhradný nábytok alebo teakový olej. V prípade nepretržitého použitia v exteriéri treba ošetrenie opakovať vždy po jednom roku. Dlaždice sú odolné voči vplyvom počasia a majú dlhú životnosť.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu