Vytláčacia akumulátorová pištoľ FIS DCD S

Akumulátorová vytláčacia pištoľ s funkciou dávkovania

Podkategória:

Montážne príslušenstvo

Materiál:

Robustná a odolná konštrukcia

Vhodé pre:

Vhodné pre dvojkomorové kartuše s obsahom do 390 ml.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

Balenie:

1 kus

633.78 s DPH

Na objednávku

Katalógové číslo (SKU): 543629 Kategórie: , ,
Popis

Vytláčacia akumulátorová pištoľ FIS DCD S

Fischer akumulátorová vytláčacia pištoľ FIS DCD S je vhodná pre rýchle vytláčanie fischer injektážnych kartuší do objemu 390 ml bez veľkej námahy. Vytláčacia pištoľ FIS DCD S má funkciu dávkovania, ktorá je riadená ovládacím kolieskom. To umožňuje optimálne prispôsobenie sa podmienkam spracovania a zabezpečuje rýchly postup práce. Robustné expresné zariadenie je veľmi ľahké, dobre sedí v ruke a umožňuje prácu bez únavy.

Princíp funkcie / montáž

  • Kartuša s chemickou maltou sa vloží do pištole a opakovaným stláčaním piestu sa chemická malta vytláča z kartuše von.

Aplikácia

  • Dvojkomorová kartuša s objemom 345, 360 a 390 ml
  • Kartuše s objemom 300 ml
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu