Akumulátorový rázový uťahovák FSS 18V 600 BL Set 1

Špecialista pre skrutky do betónu s priemerom 10-14

Akumulátorový uťahovák FSS 18V 600 BL:

Akumulátorový razový uťahovák fischer je vhodný na inštaláciu skrutiek do betónu s priemerom 12-14 a s krútiacim momentom 600 Nm umožňuje pohodlnú inštaláciu aj v náročných podmienkach

Príslušenstvo:

Dodávané príslušenstvo, ako sú nástrčkové hlavice a kontrolné krúžky, umožňujú hladkú montáž a testovanie opätovného použitia fischer ULTRACUT skrutiek do betónu FBS II gvz

Balenie:

Akumulátorový uťahovák FSS 18V 600 BL, hák na opasok, nástrčková hlavica SW 15/17/21, kontrolné krúžky FUP 12/14, bez Akumulátora, kufor Sortimo

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

449.40 s DPH

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 552923 Kategórie: , ,
Popis

Akumulátorový uťahovák FSS 18V 600 BL Set 1

Akumulátorový rázový uťahovák fischer FSS 18 V 600 je dokonale prispôsobený inštalácii skrutiek do betónu s priemerom 10-14. Extrémne vysoký krútiaci moment zaisťuje rýchly postup práce a je ideálny pre náročné aplikácie. S dodávaným príslušenstvom, ako sú kované nástrčkové hlavice a kontrolné krúžky FUP v praktickom kufríku fischer, je zaručené profesionálne kotvenie skrutiek do betónu. Krútiaci moment 600 Nm umožňuje pohodlnú inštaláciu aj v náročných podmienkach. Akumulátorové rázové uťahováky FSS 18V zaručujú prácu bez spätného rázu napriek extrémne vysokému krútiacemu momentu. Integrované pracovné svetlo ponúka prehľadnú inštaláciu.

Pokyny pre montáž

 • Akumulátorový razový uťahovák fischer je vhodný na inštaláciu skrutiek do betónu s priemerom 12-14.
 • V závislosti od tvaru hlavy skrutky do betónu sa na montáž odporúča príslušná nástrčková hlavica alebo špeciálny Bit.
 • Pre optimálnu inštaláciu musí byť stroj vedený vo vodorovnej polohe k skrutke.
 • Skrutka do betónu sa najskôr zaskrutkuje a potom dotiahne rázovým mechanizmom.
 • Ak je hlava skrutky v kontakte s kotvenou plochou, je zaručená správna inštalácia skrutky do betónu pomocou akumulátorového razového uťahováka (vizuálna kontrola nastavenia).

Aplikácia

 • Zábradlia
 • Stĺpové základné dosky
 • Potrubné rozvody
 • Prístrešky
 • Regálové systémy
 • Upevňovanie kovových konštrukcií
 • Autoservis

Technický list

Servisný list

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu