Aplikačná pištoľ pre peny PUP K2

Aplikačná pištoľ pre peny s ľahkou, plastovou konštrukciou

Podkategória:

Peny

Aplikačná pištoľ PUP K2:

Aplikačná pištoľ disponuje jednoduchým použitím a ľahkou konštrukciou

Vhodné pre:

Plastová pištoľ pre jednoduché a neunavujúce používanie

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

Balenie:

1 kus

31.65 s DPH

Dostupné na objednávku

Popis

Aplikačná pištoľ pre peny PUP K2

Fischer pištoľ na penu PUP K2 je vyrobená z ľahkého plastu s ventilom pre použitie univerzálne so všetkými bežnými systémami. Poistka zabraňuje nechcenému povoleniu regulačnej skrutky. Objímka pre naskrutkovanie kartuše má závit kompatibilný s štandardne predávanými ventilmi. Pri prerušení práce je možné kartušu nechať naskrutkovanú na pištoli, bez toho aby pena zatvrdla.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu