Aplikačná pištoľ PUP M4 čierna

Aplikačná pištoľ pre peny s vnútorným teflonovým povrchom

Podkategória:

Peny

Aplikačná pištoľ PUP M4:

Teflónový povrch na objímke a uzatváracej guľôčke zabraňujú zalepeniu mechanizmu

Vhodné pre:

Vďaka priloženým predlžovacím hadičkám (19 cm dĺžky), je možné pištoľ použiť pre aplikáciu do horšie dostupných dutín

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

Balenie:

1 kus

52.85 s DPH

Dostupné na objednávku

Popis

Aplikačná pištoľ PUP M4 čierna

Fischer pištoľ PUP M4 BLACK je ideálna pre aplikáciu pištoľových polyuretánových pien. Povrchová úprava teflonovou vrstvou znižuje námahu pri čistení na minimum. 19 cm dlhá zužujúca sa vypeňovacia trubica sa dá predĺžiť priloženými trubičkami pre aplikáciu do najužších škár. Rýchle čistenie vďaka nepriľnavému teflónovému povrchu vo vnútri pištole. Solídny dizajn zaručuje dlhú životnosť. Adaptér je kompatibilný s bežne predávanými systémami.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu