STĹPOVÉ DEBNENIE AST RS

Jednoduchý a ekonomicky výhodný systém debnenia stĺpov pozostávajúci z trojvrstvovej debniacej dosky a rámových svoriek.

Max. výška:

3,0 m

Pôdorys:

15-45 cm x 15-45 cm

Kategórie: ,
Popis

DEBNENIE STĹPOV AST RS

Debnenie stĺpov pomocou AST RS pozostáva z trojvrstvovej debniacej dosky a rámových svoriek. Jedná sa o veľmi jednoduchý a ekonomicky výhodný systém pre debnenie stĺpov.

Maximálnu výšku definuje debniaca doska na úrovni 3,0 m.

Pôdorysný rozmer debnenia stĺpov je 15-45cm x 15-45cm

KOMPONENTY DEBNENIA
  • 4x Trojvrstvová debniaca doska 3000x50x27 mm
  • 28x Nastaviteľná rámová svorka zinkovaná
  • 28x Spínací klin zinkovaný
  • 2x Šikmá vzpera QGTP35

Štyri nastaviteľné rámové svorky spojené spínacím klinom vytvárajú rám v jednej úrovni. Rámy je potrebné osadiť v nasledujúcich úrovniach od päty stĺpu: 15,60,110,165,220 a 280 cm.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu