BENTONITOVÁ PÁSKA 20x25mm LONG TIME

Bentonitové tesnenie LONG TIME sa používa na utesnenie pracovných škár typu základová doska/základová doska, základová doska/stena, stena/stena.

Balenie

5m

Rozmer

20x25mm

40.50 s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo (SKU): - Kategórie: ,
Popis

Bentonitová páska 20x25mm LONG TIME

Bentonitové tesnenie LONG TIME je potiahnuté ochrannou fóliou, vďaka ktorej je možné použitie nezávisle na počasí. Ochranná fólia zaručuje že tesnenie môže byť minimálne 10 dní vystavené dažďu alebo stojatej vode bez toho, aby nabobtnal. Zloženie betónovej zmesi spôsobuje, že sa ochranná fólia po niekoľkých dňoch rozpustí a uvoľnený bentonitový pásik môže pri kontakte s vodou nabobtnať. Tým bezpečne a trvale utesní pracovné škáry.

VÝHODY:

  • použitie nezávisle na počasí
  • rozmerovo stabilné a nelepivé – bobtnavé časti vnikajú do trhlín a dutín
  • žiadne napojovacie medzikusy a zvary
  • vratný proces nabobtnania a zmrštenia
  • samoinjektážne chovanie

POUŽITIE:

Tesniaca páska sa inštaluje do stredu škáry a vnútra výstuže. Od okraja betónu treba zachovať minimálne 10 cm krytia. Páska musí byť na podklad  nainštalovaná pomocou upevňovacej mriežky, nesmie byť prilepený. Mriežku je k zabezpečeniu dokonalého kontaktu s betónom nutné upevňovať po stranách pomocou klincov k betónu po cca 25 cm. V prípade potreby je možné túto vzdialenosť aj zmenšiť. Je potrebné dávať pozor, aby ochranná fólia nebola poškodená. Napojenie sa vykonáva natupo, pri rezaní treba ochrannú fóliu stiahnuť späť o cca 5 cm, bentonitový pásik urezať a ochrannú fóliu zabezpečiť tak, aby nedošlo ku kontaktu bentonitovej pásky s vodou.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu