BENTONITOVÁ PÁSKA

Bentonitové tesnenie sa používa na utesnenie škár v betónoch proti tlakovej aj netlakovej vode.

Balenie

5m

26.8759.82 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: ,
Popis

Bentonitová páska

Bentonitové tesnenie sa používa na utesnenie škár v betónoch proti tlakovej aj netlakovej vode. Tesnenie má výborné tesniace vlastnosti a zaručenú spoľahlivosť. Použitie je možné vo všetkých pracovných škárach v betónoch. Vyznačuje sa výbornou odolnosťou voči kyselinám a liehom. Je použiteľné v slanej vode a odpadových vodách. Vhodné pre použitie v čističkách odpadových vôd alebo nádržiach s pitnou vodou. Schopnosť bobtnania viac ako 100%, maximálne 500%.

INŠTALÁCIA:

Inštalácia tesnenia je rýchla a nenáročná. Pokladá sa doprostred škáry na čistý podklad, minimálne 8 cm od okrajov betónu. Vzájomné spojenie dvoch častí sa prevádza na tupo pričom ani prekrytie nemá negatívny vplyv. Tesnenie sa upevňuje pomocou kovovej krycej mriežky, tá sa pripevní oceľovými klincami vo vzdialenosti cca. 25 cm. Mriežka zabezpečí celoplošný kontakt s betónovým podkladom. Pre menej exponované škáry, ťažko prístupné miesta alebo hladké plochy je možné previesť nalepením tesniaceho profilu pomocou špeciálneho tmelu.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu