Bezpečnostná skrutka pre GB

Bezpečnostná skrutka pre GB:

Schválená pre použitie v exteriéri, pri použití bezpečnostnej skrutky z nehrdzavejúcej ocele A4.
Optimálne hodnoty zaťaženia vďaka prispôsobenej geometrii skrutiek.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

73.88179.22 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Bezpečnostná skrutka pre schválené bezpečnostné kotvenie v pórobetóne

Geometria bezpečnostnej skrutky fischer je ideálne prispôsobená hmoždinke do pórobetónu fischer GB. S použitím bezpečnostnej skrutky môže byť hmoždinka GB použitá pre požadované bezpečnostné upevnenia, dosahuje maximálnu nosnosť. Skrutky sú k dispozícii pre rozmery GB 8, 10 a 14 so zapustenou hlavou s T-TORX a s šesťhrannou hlavou. GB 10, spolu s bezpečnostnou skrutkou z nehrdzavejúcej ocele A4, je schválená a preto aj ideálne upevnenie pre vonkajšie prvky, ako je napríklad montáž fasádnej konštrukcie.

Pokyny pre montáž

  • Bezpečnostná skrutka zaručuje schválenú dodatočnú bezpečnostú stránku v kombinácii s hmoždinkou do pórobetónu fischer GB. Pri zaskrutkovaní bezpečnostnej skrutky sa hmoždinka vtlačí do pórobetónu. Hmoždinka je upevnená tvarovým spojom.

Aplikácia

  • Pre bezpečné aplikácie do pórobetónu vďaka hmoždinke fischer GB

Vhodné pre

  • Pórobetón s pevnosťou v tlaku 2 až 4 N/mm²
  • Pórobetónové stenové a stropné panely s pevnosťou v tlaku 3.3 až 4.4 N/mm²
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu