BIG BAG NA AZBEST

BIG BAGY na likvidáciu azbestu, alebo iného bežného stavebného odpadu homologované podľa normy ONU 13H3Y a s nosnosťou 1000kg.

Balenie:

MINIMÁLNY ODBER : 10 kusov (1 balenie)

Rozmery:

91 x 91 x 105 cm

Homologované:

Podľa normy ONU 13H3Y – na likvidáciu azbestu

Nosnosť:

Prípustné zaťaženie (SWL) 1000 kg

Materiál:

Polypropylén 160g/m2 odolávajúci UV žiareniu
podľa ISO 21898-2004

Vložka:

PE 40 micronov

Bezpečnosť:

Bezpečnostný faktor (SF) 6/1

Vrch:

Uzatvoriteľný s páskou na zviazanie

Cena:

ZOBRAZENÁ CENA PREDSTAVUJE SUMU ZA 1 BALENIE (10KS)

107.76 s DPH

Popis

BIG BAG – NA AZBEST

Ponúkame BIG BAGY homologované podľa normy ONU 13H3Y, vhodné na likvidáciu azbestu, alebo iného bežného stavebného odpadu. Vyrobené sú z polypropénu 160g/m2 odolávajúcemu UV žiareniu podľa ISO 21898-2004.

BIG BAG je zvrchu uzatvoriteľný s páskou na zviazanie a s prípustným zaťažením 1000kg.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu