DEBNIACE DOSKY

Drevené debniace dosky sa používajú na vyhotovenie debniacej plochy. Sú vyrobené z troch vrstiev smrekového dreva a povrch majú opatrený náterom žltej farby.

Šírka:

0,50m

Dĺžka:

1,50m, 2,00m, 2,50m

Hrúbka:

21mm

Hmotnosť:

10,50 kg/m2

Dorezové dosky:

Ponúkame na predaj aj tzv. dorezové debniace dosky za výrazne lepšie ceny, ako nové nepoužité. Pre aktuálnu dostupnosť a cenu nás neváhajte kontaktovať.

Popis

TROJVRSTVOVÁ DEBNIACA DOSKA

Debniace dosky zložené z troch vrstiev smrekového dreva patria medzi tradičné debniace dosky a používajú sa najčastejšie pri debnení stropov.

PARAMETRE
  • Hrúbka: 21mm
  • Šírka: 0,50m
  • Dĺžky: 1,5m, 2,0m, 2,5m
  • Povrch je opatrený náterom žltej farby.
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu