DIŠT. RÚRKA BETÓNOVÁ 22/1250 MM

Dišt. rúrka betónová je určená na vymedzenie hrúbky betónovej steny.

Priemer:

22 mm

Dĺžka

1250 mm

Cena za:

1ks

4.59 s DPH

Popis

DIŠT. RÚRKA BETÓNOVÁ 22/1250 MM

Betónová rúrka je určená na vymedzenie hrúbky betónovej steny pri stenovom debnení. Používa sa na ochranu spojovacích kotevných tyčí, v betónových súčastiach vytvára prechody. Materiálové vlastnosti má rovnaké ako konštrukčný betón. Na ochranu debniaceho povlaku sa odporúča použiť kónus alebo zátku. Rúrka je vyrobená z vlákno-cementu.

POUŽITIE:

Na kotevnú tyč, ktorá spája debnenie, nasunieme betónovú rúrku spolu s kónusom.
Pomocou pomocného vibrátora zabezpečíme kompletné zatečenie rúrky pri betonáži.
Po dokončení betonáže rúrku neodstraňujeme.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu