DIŠTANČNÁ RÚRKA PLASTOVÁ

Odolná plastová dištančná rúrka vhodná na vymedzenie požadovanej hrúbky betónovej steny pri stenovom debnení, súčasne chráni spínaciu tyč.

Rozmery:

22/25 mm – Balenie 100 m, 22/26 mm – Balenie 100 m, 26/30 mm – Balenie 50 m, 26/32 mm – Balenie 50 m

Dĺžka:

2 m

Cena za:

1 balenie

61.4978.62 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Dištančná rúrka plastová

Dištančná rúrka je vhodná na vymedzenie požadovanej hrúbky betónovej steny pri stenovom debnení. Súčasne slúži ako ochrana spínacej tyče medzi dvoma panelmi stenového debnenia. Je vyrobená z odolného PVC plastu. Vďaka drsnému povrchu umožňuje dobrú priľnavosť k betónu.

HLAVNÉ VÝHODY
  • Jednoduchá a rýchla montáž
  • Vymedzuje hrúbku steny
  • Chráni spínaciu tyč
  • Má výbornú priľnavosť s betónom
POUŽITIE:

Na spínaciu tyč odporúčame nasadiť umelý kónus a nasunúť plastovú dištančnú rúrku. Pri samotnej betonáži sa odporúča použiť ponorný vibrátor pre dôkladné zatečenie dištančnej rúrky betónom. Po betonáži sa dištančná rúka odstráni zo spínacej tyče.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu