Fast & Fix

Fast & Fix:

Upevnenie bez vŕtačky a kladiva. To uľahčuje prácu a zabraňuje zbytočným nečistotám.
Opätovné použitie šetrí náklady.
Demontáž bez viditeľných stôp.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

6.80 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Jednoduché a rýchle upevnenie bez vŕtačky a kladiva

fischer Fast & Fix je upevňovací systém pre ľahké zaťaženie. Všetky háčiky sa zatlačia palcom priamo do dosky, sadrokartónových dosiek a mäkkých drevín bez potreby vŕtania a kladiva. Možno na ne zavesiť ľahké predmety, ako sú obrázky, háčiky na kľúče a prípadne aj oblečenie. Nosnosť je možné zvýšiť spojením dvoch háčikov na 16 kg. Hák zo steny možno odstrániť takmer bez viditeľnej stopy a znovu použiť.

Pokyny pre montáž

  • Pri zatlačení do povrchu steny sa hák zasekne a spojí s podkladom.

Aplikácia

  • Obrazy
  • Odevy
  • Háčik na klúče

Stavebné materiály

  • Sadrokartón
  • Mäkké drevá
  • Omietka
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu