Hmoždinka pre upevnenie schodiskových stupňov TB / TBB

Hmoždinka pre upevnenie schodiskových stupňov TB / TBB:

Pružný tvar drieku hmoždinky umožňuje kompenzáciu vibrácií, zabraňuje drnčaniu a zvyšuje komfort.
Montáže schodišťových stupníc ku oceľovým nosným konštrukciám (TB) vyžaduje vďaka krátkemu rozpernému prvku len veľmi malý priestor dutiny a preto je tiež veľmi vhodná pre subtílne oceľové profily.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

8.8678.75 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Pre montáž stupníc do betónu a pre oceľové nosné konštrukcie

fischer TB je hmoždinka navrhnutá na upevnenie drevených schodišťových stupníc na nosnú oceľovú konštrukciu schodišťa. Na upevnenie stupníc na betón slúži variant fischer TBB. Rozperná časť prvku TB vyžaduje len veľmi malú dutinu, takže je použiteľná aj na naozaj úzke duté oceľové profily. Set TB sa skladá zo špeciálnej hmoždinky z prvotriedneho nylonu a vhodného upevňovacej skrutky. Neoddeliteľnou súčasťou variantu TBB je rozperná časť v tvare hmoždinky S a rovnako priložená skrutka vhodného priemeru a potrebnej dĺžky.

Pokyny pre montáž

  • Plastové rozperné hmoždinky sú vhodné pre kotvenie drevených stupníc a drevených dosiek > 30 mm na oceľové profily (TB) alebo na plné stavebné materiáli (TBB).
  • Optimálna pevnosť ukotvenia sa dosahuje len pri použití stavebného lepidla.
  • Ku hmoždinkám TBB sú pribalené plastové podložky, ktoré umožňujú vyrovnanie nerovností podkladu.

Aplikácia

  • Drevené schodové stupne

Stavebné materiály

TB pre upevnenie do:

  • Duté válcované oceľové profily

TBB pre upevnenie do:

  • Betón
  • Plné stavebné materiály
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu