ARETAČNÁ PODLOŽKA pre DREVENÉ KONŠTRUKCIE

Aretačná podložka FSW sa používa spolu s fischer skrutkou do betónu UltraCut FBS II pre jednoduchú montáž drevených trámov / drevených podvalov

Vhodné pre:

Betón C20 / 25 až C50 / 60, trhlinový a netrhlinový

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

47.36 s DPH

Vymazať
Popis

Aretačná podložka FWS

fischer aretačná podložka FSW sa používa v kombinácii s fischer skrutkou do betónu UltraCut FBS II v prevedení so šesťhrannou hlavou US s priemerom 10 (pozinkovaná) pre rýchlu a jednoduchú montáž drevených trámov alebo drevených podvalov. To šetrí veľa času najmä pri stavbe domu a znižuje záťaž pre remeselníka pri montáži drevených podvalov.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu