KATEGÓRIA B (EN1065)

Teleskopická oceľová stojka sa používa na podopretie spodnej vrstvy nosníkov. Stojky sú výškovo nastaviteľné s milimetrovou presnosťou.

Stojka B30 DIN Veľ. 2:

Pracovný rozsah: 1,84 – 3 m, Váha: 14,0 kg, Balenie: 50 ks, Cena za balenie: 1242,00 € bez DPH

Stojka B35 DIN Veľ. 3:

Pracovný rozsah: 2,05 – 3,50 m, Váha: 16,0 kg, Balenie: 50 ks, Cena za balenie: na dopyt

Kontajner na stojky:

Váha: 25,0 kg , Cena za 1ks: 67,07 € bez DPH

Ceny:

Všetky ceny sú bez DPH franco sklady AS TRADING (Bratislava, Banská Bystrica, Poprad)

Objednávka:

V prípade záujmu o kúpu stojok nás prosím kontaktujte cez formulár záujem o prenájom.

Popis

STOJKA FARBENÁ EN1065

Používajú sa na podopretie pozdĺžnych nosníkov (spodná vrstva). Stojky sú výškovo nastaviteľné s milimetrovou presnosťou.

STOJKA FARBENÁ PODĽA NORMY EN1065 KATEGÓRIA B

  • Špeciálna vrchná a spodná platňa dimenzovaná na vysoké zaťaženie (120x120x6mm) s vŕtaným stredovým otvorom priemeru 41mm
  • Pozinkovaný zaisťovací kolík (priemer 13mm)
  • Vrchná platňa vyhovuje všetkým štandardným pridržovacím hlavám a vidliciam
  • Rozmery trubky vonkajšej priemer 57 / 2,6 mm a vnútornej priemer 48,3 / 3,6 mm
  • Predĺžená životnosť stojky vďaka farbeniu trubiek ponorením a pozinkovaniu vnútorného ochranného rukávu a zaisťovacieho kolíka

STOJKA FARBENÁ PODĽA NORMY EN1065 KATEGÓRIA A

  • Vrchná a spodná platňa 120x120x6mm
  • Pozinkovaný zaisťovací kolík (priemer 13mm)
  • Rozmery trubky vonkajšej priemer 57 mm a vnútornej priemer 48 mm
  • Predĺžená životnosť stojky vďaka farbeniu trubiek ponorením a pozinkovaniu vnútorného závitu vrátane ochranného rukávu a zaisťovacieho kolíka.

Do stojok sa nasúvajú podľa potreby rôzne druhy hláv.

POUŽITIE

Stropné debnenie AST H20 je jednoduchý a flexibilný systém na zadebnenie vodorovných monolitických železobetónových konštrukcií. Tieto vlastnosti ho predurčili k širokému využitiu na stavbách rôznej veľkosti a rôzneho charakteru. Podperný systém tohto debnenia tvoria oceľové teleskopické stojky s padacími hlavami alebo vidlicami a pridržovacími hlavami, ktoré sú istené v stojkách poistným trnom. Pri montáži podperného systému sa na fixáciu stojok používajú trojnožky.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu