KÓNUS PLASTOVÝ

Plastový kónus na uzavretie prestupov dištančnej rúrky počas betonáže.

Priemer

22/10 mm – Balenie 500ks, 22/15 mm – Balenie 500ks, 26/10 mm – Balenie 250ks, 22/50 mm Balenie 250ks

16.6392.34 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

KÓNUS PLASTOVÝ

Kónus sa používa pre zväčšenie príložnej plochy a tiež na ochranu debniaceho povlaku. Vďaka jednoduchému odstráneniu je možné viacnásobné použitie.

Návod na použitie:

Plastovú rúrku s kónusom nasunieme na kotevnú tyč, ktorá spája debnenie. Použitím ponorného vibrátora zabezpečíme kompletné zatečenie plastovej rúrky. Po skončení betonáže odstránime plastovú rúrku s kónusom z kotevnej tyče.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu