KÓNUS VODOTESNÝ OKTAGON

Vodotesný kónus oktagon slúži na utesnenie vo vodonepriepustnom betóne a na zväčšenie príložnej plochy.

Priemer

22

Balenie

200 ks

28.07 s DPH

Popis

KÓNUS VODOTESNÝ OKTAGON

Používa sa na utesnenie vo vodonepriepustnom betóne a pre zväčšenie príložnej plochy. Využíva sa tiež na ochranu debniaceho povlaku.

Návod na použitie:

Plastovú rúrku s oktagon kónusom nasunieme na kotevnú tyč ktorá spája debnenie. Použitím ponorného vibrátora zabezpečíme kompletné zatečenie plastovej rúrky. Po skončení betonáže sa plastová rúrka neodstraňuje, uzavrie sa oktagon zátkou.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu