KOTVA PRE UPEVNENIE JADROVEJ VŔTAČKY FDBB

Opakovane použiteľný montážny systém pre diamantové vŕtačky

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

33.5955.59 s DPH

Vymazať
Popis

Upevňovacia sada pre diamantové vŕtačky FDBB

Kotevný set fischer FDBB je viacúčelový upevňovací set pre kotvenie diamantových vŕtačiek a iných diamantových nástrojov. Kotvy pre diamantové stroje musia byť v určitých ohľadoch výnimočné. Ich montáž a demontáž musí byť rýchla, nesmie zanechávať závity trčiace z povrchu betónu a musí mať vyššiu šmykovú únosnosť kvôli rázu od prípadného zaseknutia stroja. Set sa skladá z uťahovacej krídlovej matice s podložkou, drieku kotvy so závitom a rozperného prvku, ktorý jediný zostáva po demontáži vo vyvŕtanom otvore. Driek má veľký plný prierez pre vyššiu šmykovú únosnosť a stabilite pomáha aj masívna krídlová matica. Demontáž, teda vyskrutkovanie drieku z rozperného elementu je dielom okamžiku a kvalitná kalená oceľ, z ktorej je vyrobený, garantuje spoľahlivo opätovné použitie počas dlhej doby.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu