MONTÁŽNY PRÍPRAVOK pre ZYKON FZA

Montážny prípravok pre ZYKON FZA:

Originálna príslušenstvo fischer je nevyhnutné pre bezpečnú montáž kotiev so zadným rezom v súlade so schválením.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

22.9232.44 s DPH

Vymazať
Popis

Montážny prípravok pre ZYKON FZA

fischer montážny prípravok FZE plus umožňuje rýchlu ručnú montáž fischer zatĺkacích kotiev FZA. Robustný dizajn s ergonomickou rukoväťou a širokým chráničom rúk.

Výhody

  • Po usadení do vyvŕtaného otvoru, plášť kotvy narazí na rozperný kužeľ montážnym prípravkom FZE Plus. Vyplní tak zadný rez otvoru a vytvorí tvarový zámok
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu