Kotviaca skrutka FIS A 8.8

Kotevný svorník pre použitie s chemickými injektážnymi maltami

Podkategória:

Kotevný svorník / kotva s vnútorným závitom

Kotviaca skrutka:

Kotevný svorník FIS A 8.8 je vhodný k upevneniu oceľových konštrukcií, schodiskových konštrukcií, alebo vybavenia strojov do rôznych stavebných materiálov.

Materiál:

Pevnosť ocele 8.8, galvanický zinok

Vhodé pre:

Kotevný svorník FIS A 8.8 môžete kombinovať s viacerými chemickými injektážnymi maltami a preto je vhodný do viacerých stavebných materiálov

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

10.67226.80 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Kotviaca skrutka FIS A 8.8

Fischer kotevný svorník FIS A 8.8 je systémový prvok pre použitie s chemickými injektážnymi maltami FIS SB, FIS EM Plus, FIS V, FIS VL, FIS P a FIS GREEN. V súlade so schválením chemickej malty, s ktorou sa používa, je kotevný svorník FIS A 8.8 vhodný k upevneniu oceľových konštrukcií, schodiskových konštrukcií alebo vybavenia strojov do rôznych stavebných materiálov. Široký sortiment ponúka rad priemerov od M6 do M30, dĺžok a materiálových verzií, z nich si je možné vybrať ten správny výrobok. Správny návrh a správny montáž predpokladá riadne preštudovanie príslušného certifikátu.

Princíp funkcie / montáž

  • Kotevná skrutka FIS A 8.8 je vhodná pre prievlačnú a aj predsadenú montáž.
  • FIS A 8.8  sa osadzuje ručne do vyvŕtaného otvoru vyplneného chemickou maltou ľahkým krútivým pohybom, pokiaľ nedosiahne dno.

Aplikácia

  • Kotvenie chemickými maltami FIS SB, FIS EM Plus, FIS V, FIS VL, FIS P a FIS GREEN

Stavebné materiály

Schválené pre kotvenie do:
  • Kotevný svorník FIS A 8.8 môžete kombinovať s viacerými chemickými injektážnymi maltami a preto toho je vhodný do viacerých stavebných materiálov.
* Podrobné informácie o stavebných materiáloch nájdete v certifikáte.

Povolenie

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu