Kotviaca skrutka FIS A4

Kotevný svorník z nerezovej ocele pre použitie s chemickými injektážnymi maltami

Podkategória:

Kotevný svorník / kotva s vnútorným závitom

Kotviaca skrutka:

Kotevný svorník FIS A4 je schválený pre kotvenie v trhlinovom a netrhlinovom betóne, plnom murive, dutinovom murive a pórobetóne v kombinácii s rôznymi injektážnymi maltami

Materiál:

Nerezová oceľ

Vhodé pre:

Kotevný svorník FIS A4 môžete kombinovať s viacerými chemickými injektážnymi maltami a preto je vhodný do viacerých stavebných materiálov

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

24.14745.28 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Kotviaca skrutka FIS A4

Fischer kotevný svorník FIS A4 sa vyrába z nerezovej ocele a je súčasťou niekoľkých kotevných systémov s rôznymi injektážnymi maltami. Ich vzájomná kombinácia je vhodná na kotvenie do všetkých stavebných materiálov. Pre dosiahnutie maximálnych únosností je nevyhnutné čistenie vyvŕtaného otvoru podľa postupu doporučeného výrobcom. Nerezové kotevné svorníky sú s chemickou maltou vhodné pre kotvenie v interiéri a exteriéri bez prítomnosti agresívnych vplyvov. Upevňovací systém sa skladá z kotevnej tyče FIS A4 alebo puzdra s vnútorným závitom FIS E a niektorou z chemických mált FIS V, FIS VT alebo FIS P Plus. Voľba chemickej malty záleží na požiadavkách aplikácie. Umožňuje tak široké pole použitia. Rozsiahla ponuka kotevných skrutiek FIS A schválených od M6 do M30 sľubuje použiteľnosť pre celý rad aplikácií.

Princíp funkcie / montáž

  • Kotevná skrutka FIS A4 je vhodná pre prievlačnú a aj predsadenú montáž.
  • FIS A4 sa osadzuje ručne do vyvŕtaného otvoru vyplneného chemickou maltou ľahkým krútivým pohybom, pokiaľ nedosiahne dno.

Aplikácia

  • Kotvenie chemickými maltami FIS SB, FIS EM Plus, FIS V, FIS VL, FIS P a FIS GREEN

Stavebné materiály

Schválené pre kotvenie do:
  • Kotevný svorník FIS A4 môžete kombinovať s viacerými chemickými injektážnymi maltami a preto toho je vhodný do viacerých stavebných materiálov.
* Podrobné informácie o stavebných materiáloch nájdete v certifikáte.

Povolenie

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu