Kotviaca skrutka RG M

Kotevný svorník so špicom pre použitie s chemickými injektážnymi maltami

Podkategória:

Kotevný svorník / kotva s vnútorným závitom

Kotviaca skrutka:

Kotevný svorník pre kotvenie v trhlinovom a netrhlinovom betóne, plnom murive, dutinovom murive a pórobetóne v kombinácii s rôznymi chemickými maltami v kartušiach alebo injektážnymi maltami.

Materiál:

Pevnosť ocele 5.8, galvanický zinok

Vhodé pre:

Kotevný svorník RG M je vhodný pre kotvenie napr. oceľových konštrukcií, zábradlí, inzertných tabúľ a veľa ďalších a to v interiéri a exteriéri.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

11.15200.43 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Kotviaca skrutka RG M

Kotevný svorník fischer RG M je systémový prvok, ktorý sa kombinuje s rôznymi injektážnymi maltami (FIS SB, FIS EM Plus, FIS V, FIS VL, FIS P a FIS GREEN) alebo chemickými ampulami (RSB a RM II). Vyrábajú sa v priemeroch od M8 do M30 v rôznych dĺžkach a materiálových variantoch, a tak si môžete vybrať ten pravý výrobok pre akúkoľvek aplikáciu. RG M je vhodná pre kotvenie napr. oceľových konštrukcií, zábradlí, inzertných tabúľ a veľa ďalších a to v interiéri a exteriéri. V kombinácií s chemickou ampulou sa RG M osadzuje pomocou prípravku a vŕtacieho kladiva s rotáciou a príklepom. Pri osadzovaní dôjde k rozbitiu ampule a vďaka skosenému koncu svorníka sa dokonale premieša vytvrdzovadlo s živicou, čím sa naštartuje rýchla chemická reakcia vytvrdzovania. Sklenený obal sa rozomelie a stane sa z neho plnivo. Pre správny návrh a dokonalú montáž je nutné dodržať podmienky uvedené v schválení príslušné injektážnej malty alebo chemickej ampule.

Princíp funkcie / montáž

  • Vďaka skoseniu na jednom konci a šesťhranu na druhom je RG M vhodný na montáž s chemickými ampulami.
  • Kotevný svorník RG M sa osadzuje pomocou vŕtacieho kladiva a montážneho prípravku s rotáciou a príklepom.
  • Pri montáži rozbije skosený koniec svorníka sklenenú ampulu, premieša živicu a vytvrdzovadlo a spustí chemickú reakciu vytvrdzovania.
  • Kotevný svorník je možné tiež kombinovať s chemickými injektážnymi maltami. V tom prípade sa ručne a s ľahkou rotáciou zatlačí do otvoru vyplneného chemickou maltou, pokiaľ nedosiahne dno.

Aplikácia

  • Kotvenie s chemickou ampulou RSB a RSB mini
  • Kotvenie s chemickou ampulou RM II
  • Kotvenie s chemickými injektážnymi maltami FIS SB, FIS EM Plus, FIS V, FIS VL, FIS P a FIS GREEN

Stavebné materiály

  • V kombinácií s fischer chemickými ampulami schválenými alebo vhodnými do trhlinového a netrhlinového betónu.
  • S rôznymi chemickými injektážnymi maltami je vhodný takmer do všetkých stavebných materiálov
* Podrobné informácie o stavebných materiáloch nájdete v certifikáte.

Povolenie

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu