Aplikačná pištoľ pre peny PUP M3 – kovová

Kovová aplikačná pištoľ pre polyuretánové peny

Podkategória:

Peny

Aplikačná pištoľ PUP M3:

Ergonomická rukoväť v ťažisku pištole uľahčuje manipuláciu a spresňuje aplikáciu peny

Vhodné pre:

Pištoľ PUP M3 spĺňa tvrdé požiadavky staveniska, a tak sa teší dlhej životnosti

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

Balenie:

1 kus

29.44 s DPH

Na objednávku

Katalógové číslo (SKU): 33208 Kategórie: , ,
Popis

Aplikačná pištoľ pre peny PUP M3 – kovová

Vysoko kvalitná fischer pištoľ PUP M3 pre rýchlu a ľahkú aplikáciu PU peny. Kovové telo pre náročné požiadavky na presnosť aplikácie na stavbe. Ergonomické držanie vďaka umiestneniu rukoväte v jej ťažisku. Množstvo aplikovanej peny pri vyplňovaní a izolácií je možné jednoducho kontrolovať pomocou regulačnej skrutky. Pri krátkych prestávkach v práci je možné zanechať kartušu peny naskrutkovanú na pištoli, bez toho aby došlo ku jej zatvrdnutiu.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu