KOVOVÝ DIŠTANČNÝ PRVOK DS

Kovové dištančné hady sa používajú ako dištančné prvky medzi dolnou a hornou armatúrou základových, alebo stropných dosiek a stien.

Balenie:

25 ks

Dĺžka 1ks:

2 m

Dostupná výška krytia:

300mm, 350mm, 400mm, 450mm, 500mm

188.01329.38 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

KOVOVÝ DIŠTANČNÝ PRVOK DS

Kovové dištančné hady sa používajú ako dištančný prvok medzi dolnou a hornou armatúrou základových, alebo stropných dosiek a stien. Formovanie pásu v tvare hada má za účel zväčšiť stabilitu voči prevráteniu a súčasne vytvoriť vhodnú plochu pre uloženie ďalších vrstiev armatúry. Nedostáva sa do kontaktu s povrchom debniacich dielcov, vďaka čomu sa zabráni vzniku rušivých hrdzavých fľakov na povrchu betónu.

HLAVNÉ VÝHODY
  • vďaka rovnakému materiálu ako samotná armatúra nie sú cudzím telesom v betóne
  • majú nízku hmotnosť a veľkú stabilitu
  • sú použiteľné pre prútovú výstuž, ako aj pre betonárske siete
POUŽITIE

Dištančné prvky (hady) sa bokom položia na spodnú vrstvu armatúry a po ich uložení na ne môžeme ukladať ďalšie vrchné vrstvy armatúry. Je dôležité dbať na dostatočné rozostupy jednotlivých hadov. Odporúča sa od 0,5 až do 1m v závislosti od hrúbky a váhy samotnej armatúry.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu