KRÍŽOVÝ TESNIACI PLECH ASS

Krížový tesniaci plech ASS sa používa pre vytvorenie a utesnenie plánovaných pracovných škár.

Materiál:

kov

Dĺžka:

2m/ks

Šírka:

125 mm, 150 mm

Cena za:

1ks

54.4355.53 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: ,
Popis

Špecifikácia

Krížový tesniaci plech ASS sa používa pre vytvorenie a utesnenie plánovaných pracovných škár. Vložením týchto plechov do stien nevznikajú trhliny náhodne ale na miestach kde sú osadené plechy a sú okamžite po vzniku utesnené. Krížové plechy cielene zoslabia stenu na vopred určenom mieste a v tomto mieste vznikne trhlina. Použitím týchto krížov je možné betónovať väčšie zábery bez nutnosti prerušovania betonáže. Zoslabovací prvok musí mať šírku min. 50% šírky steny. Na debnenie, v mieste vloženia plechu pre plánované škáry sa umiestni trapézová lišta.

Krížový tesniaci plech vyrobený zo 150 mm širokého a 0,70 mm hrubého čierneho plechu bežne dodávanej dĺžky 2 m. Na plechu je obojstranne nanesená lepiaca vrstva bitúmenového materiálu modifikovaného kaučukom (Köster CFR 1) v hrúbke 1,5 mm. Lepiaca vrstva je obojstranne chránená ochrannou fóliou. Uprostred šírky bitúmenového plechu sú bodovo prizvárané plechové lišty. Lišty sú kratšie než bitúmenový plech o 7 cm na každej strane. Voľné konce bitúmenového plechu slúžia k spojovaniu ďalších dielov.

Výhody

  • Jednoduchá inštalácia
  • Dokonalé utesnenie aj pri vyššom tlaku vody (do 400 kPa)
  • Tesnenie špáry okamžite po zaťažení konštrukcie vodou
  • Nedochádza k predčasnému bobtnaniu

Vzorec na výpočet

  • L (vzdialenosť v m) = H (výška steny v m) / 2xT (hrúbka steny v m)
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu