Lešenárske oko RI

Lešenárske oko pre všetky hmoždinky so skrutkou

Lešenárske oko:

Oko je vysoko flexibilné vďaka možnému použitiu s rôznymi oceľovými hmoždinkami a závitovými tyčami

Materiál:

Oceľ, galvanický zinok

Vhodé pre:

Lešenárske oko RI je možné používať s veľkým množstvom oceľových kotiev, alebo kotevných skrutiek s chemickou maltou, napr. FH II, FHB II-A, RG M, FZA, FAZ II, FIS A.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

24.9640.02 s DPH

Vymazať
Popis

Lešenárske oko RI

Fischer kruhová matica RI je ideálna matica pre všetky hmoždinky s metrickými skrutkami. Vďaka metrickému vnútornému závitu (M8 až M12) môže byť kruhová matica flexibilne použitá s veľkým počtom oceľových kotviacich prvkov alebo závitových tyčí pre chemické kotvenie. To umožňuje zabezpečiť laná, reťaze, mreže, šnúry na šaty a zavesené koše. V súlade s použitou kotvou sa kruhová matica môže používať v betóne, v plných a dutých stavebných materiáloch.

Princíp funkcie / montáž

  • Lešenárske oko používajte v spojení s hmoždinkou so skrutkou. Podrobné vysvetlenie funkcie je uvedené v kapitole „Kotvenie s veľkým zaťažením oceľovými kotvami“ a „Kotvenie pre veľké zaťaženie / Chemické kotvy“. Použiť je možné napr. tieto hmoždinky: FHB II, RG M, FZA, FAZ II, FIS A.
  • Nie je vhodné pre kotvenie hojdačiek, hojdacích sietí a pod.

Aplikácia

  • Laná
  • Reťaze
  • Pergoly
  • Osvetlenie
  • Sušiaky prádla
  • Závesné kvetináče

Stavebné materiály

Podľa použitých kotiev:
  • Betón s trhlinami i bez trhlín
  • Plná a dierovaná tehla
* Podrobné informácie o stavebných materiáloch nájdete v certifikáte.
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu