LEŠENÁRSKE SCHODISKO

Z fasásdneho rámového lešenia RINGER vieme jednoducho pomocou doplnenia schodiskových ramien a madiel zábradlia vytvoriť pohodlné a bezpečné schodisko.

Základné komponenty:

Rám, podlaha, zábradlie, schodiskové rameno a madlo zábradlia

Materiál:

Žiarovo pozinkovaná oceľ

Certifikácia:

STN 73 81 01

Trieda lešenia:

3

Popis

LEŠENÁRSKE SCHODISKO RINGER

Zodpovedá všetkým požiadavkám a kritériám v rámci súčasného stavebníctva v oblasti lešení.

HLAVNÉ VÝHODY

Je ľahké, rýchlomontovateľné, bezpečné a dostatočne stabilné. Vďaka veľkému množstvu doplňujúcich komponentov sa vie prispôsobiť takmer akejkoľvek fasáde a s návrhom nasadenia Vám veľmi radi pomôžeme.

ZÁRUKY

Fasádne rámové lešenie RINGER je certifikované vo viacerých európskych krajinách podľa európskych harmonizovaných dokumentov a na Slovensku aj podľa STN 73 81 01.

JEDNODUCHOSŤ:

Doplnením schodiskových ramien a madiel zábradlia vznikne pohodlný, bezpečný a rýchly prístup na požadované miesto.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

MONTÁŽ LEŠENIA

V prípade záujmu Vám vieme sprostredkovať odbornú montáž aj demontáž fasádneho lešenia cez partnerskú firmu, ktorá sa špecializuje na certifikované montážne práce. V prípade pojazdného lešenia Vám vieme zabezpečiť odbornú montáž aj demontáž priamo našim vyškoleným a kvalifikovaným personálom.

Ceny prenájmu