MAJSTER-BOX

MAJSTER-BOX:

Často používané aplikácie v praktickom Meister-Box s optimálnym pomerom cena / výkon

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

12.3725.71 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Často používané aplikácie v praktickom Meister-Box s optimálnym pomerom cena / výkon

fischer Meister-Box vyrobený z vysokokvalitného a nárazu-odolného plastu je ideálny pre dielňu a stavenisko a ponúka optimálny pomer cena / výkon. Praktická montážny box obsahuje vybraný sortiment hmoždiniek, skrutiek a háčikov pre najbežnejšie aplikácie a stavebné materiály. Interakcia dokonale zladených komponentov vždy zaručuje výber bezpečného upevňovacieho riešenia. Vďaka priehľadnému viečku a zásobníkov máte prehľad o obsahu boxu. Tým ušetríte čas a zabezpečíte si výber vhodného upevňovacieho prostriedku. fischer Meister-Box môžete byť viacnásobne použitý.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu