ALU MASTER

Ľahké, pevné hliníkové rámové debnenie s 12,3 cm hrubým rámom a priečkou vystuženým rámovým profilom spája výhody nízkej hmotnosti a vysokej pevnosti.

Prípustné zaťaženie:

60 kN/m2

Povrch hliníka:

Prášková farba

Hrúbka rámu:

12,3 cm

Preglejka:

Fínska poplastovaná preglejka s hrúbkou 18 mm

Manipulácia:

Možná ručná manipulácia, ale aj veľkoplošné nasadenie žeriavom

Kompatibilita:

Plne kompatibilné s oceľovým debnením STAHL MASTER, ako aj s DOKA systémom

Popis

Stenové debnenie RINGER ALU MASTER

Pevné hliníkové rámové debnenie s 12,3 cm hrubým rámom a priečkou vystuženým rámovým profilom spája výhody nízkej hmotnosti a vysokej pevnosti. Aj vďaka týmto vlastnostiam je debnenie ALU MASTER vhodné ako na ručnú manipuláciu, tak aj na veľkoplošné nasadenie žeriavom. Bez ohľadu na veľkosť stavby, ALU MASTER je vždy vhodné riešenie.

DEBNENIE OBLÚKOV

Debnenie oblúkov pozostávajúce zo štandardných panelov MASTER, oblúkových plechov s integrovaným predpínacím zariadením a zrovnávacou koľajnicou.

Najmenší polomer je 1,80 m.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu