Matica MU so šesťhrannou hlavou

Šesťhranná matica z pozinkovanej ocele

Podkategória:

Montážne príslušenstvo

Šestihranná matica MU:

Pre závitové tyče M6 a šesťhranné skrutky M6.
Drážka IIMBUS

Materiál:

Pevnostná oceľ 8.8, galvanický zinok

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

5.3411.61 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Matica MU so šesťhrannou hlavou

Fischer šesťhranná matica MU M je upevňovací prvok z galvanicky pozinkovanej ocele, ktorým je možné navzájom spájať rôzne prvky fischer montážneho systému

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu