MONTÁŽNY PRÍPRAVOK pre ZYKON FZEA II

Aplikačný prípravok pre ručnú montáž zarážacích kotiev.

Hlavná funkcia:

Montážny prípravok FZED PLUS chráni ruku pracovníkov pri inštlácii zarážacích kotiev.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

22.2222.71 s DPH

Vymazať
Popis

Montážny prípravok pre ZYKON FZEA II

Použitie príslušenstva fischer zaručuje bezpečnú montáž podrezaných kotiev FZA, FZA-I, FZA-D, FZA-ST a FZEA II, ktoré sú v súlade so schválením, špeciálny vrták FZUB umožňuje vytvorenie podrezaného otvoru bez výmeny nástroja. To šetrí čas a náklady. Pomocou montážneho prípravku FZE Plus sa nad kužeľom pohne expanzná manžeta podrezanej kotvy a podrezaný otvor sa tvarovo vyplní.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu