Nabíjačka FSS-BC 12-36V EU

Príslušenstvo pre akumulátorový uťahovák FSS 18V

Nabíjačka FSS-BC 12-36V EU:

Vzduchom chladená akumulátorová nabíjačka vhodná pre akumulátori určené pre akumulátorové uťahováky FSS 18V vo verzií 400Nm i 600Nm.

Balenie:

1 ks

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

80.82 s DPH

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 552931 Kategórie: , ,
Popis

Nabíjačka FSS-BC 12-36V EU

Nabíjačka fischer FSS-BC pokrýva rozsah napätia 12-36V, a preto sa dá použiť pre rôzne verzie akumulátorov. Technológia nabíjania „AIR-COOLED“ (chladenie vzduchom) zaručuje dlhú životnosť. LED displej vždy zobrazuje aktuálny stav nabitia.

 

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu