Náhradný akumulátor FIS DCD S

Vysokokapacitný náhradný akumulátor pištoľ FIS DCD S.

Podkategória:

Montážne príslušenstvo

Akumulátor FIS DCD S:

Akumulátor poskytuje dlhú životnosť a krátku dobu nabíjania.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

Balenie:

1 kus

104.45 s DPH

Na objednávku

Katalógové číslo (SKU): 543946 Kategórie: , ,
Popis

Náhradný akumulátor FIS DCD S

Fischer článok je vysoko výkonná náhradná batéria pre fischer vytláčaciu pištoľ FIS DCD S s vysokou kapacitou a krátkou dobou nabíjania. Má plynulú reguláciu rýchlosti posunu piestu, takže je možné vytláčať tak rýchlo, ako práve potrebujete. Pri optimálnych podmienkach je možné montáž spraviť behom chvíle. Pištoľ má funkciu automatického spätného chodu piestu pri uvoľnení spúšte, takže malta zbytočne neodkvapkáva a neznečisťuje montážny priestor. Ergonomický úchop na FIS DC S dobre padne do ruky a neunavuje dlaň montéra.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu