NOSNÍKY H20

Používa sa ako pozdĺžny a priečny nosník debniaceho roštu. Nosník je vyrobený tak, aby spĺňal náročné požiadavky rentability, univerzálnosti a dlhej životnosti.

Dostupné dĺžky:

1,00m, 1,45m, 1,60m, 1,90m, 2,00m, 2,45m, 2,65m, 2,90m, 3,30m, 3,60m, 3,90m, 4,90m, 6,00m

Hmotnosť:

4,7 kg/m

Popis

DREVENÉ NOSNÍKY H-20

Používa sa ako pozdĺžny a priečny nosník debniaceho roštu. Pásnice nosníka sú vyrobené z kvalitného škandinávskeho smreku, s minimálnym počtom spojov v pozdĺžnom smere. Stojinu spájajúcu hornú a dolnú pásnicu tvorí 10 vrstvová fínska preglejka. Povrch nosníka je opatrený žltou akrylovou farbou.

Pri váhe 4,7 kg/m je bezproblémová aj manipulácia s dlhými nosníkmi.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu