OPORNÉ KONŠTRUKCIE L

Ľahká oporná konštrukcia L je vďaka ručnej manipulovateľnosti vhodná najmä na menšie staveniská a pre maximálnu výšku debnenia 2,7m.

Max. výška debnenia:

2,7m

Max. rozostup:

1m

Max. tlak:

Maximálny tlak čerstvého betónu je 60 kN/m2

Popis

OPORNÉ KONŠTRUKCIE L

Ľahká oporná konštrukcia L umožňuje jednostrannú oporu debnenia do maximálnej výšky 2,7m. Nakoľko pozostáva zo systémových častí je výhodná aj pre použitie na malých staveniskách, kde je potrebná ručná manipulácia.

VÝHODY:
  • Ľahké opora pre výšky debnenia do 2,7m
  • Je rozložiteľná a tak vhodná na ručnú manipuláciu na stavbe
  • Pozostáva zo systémových komponentov
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu