OSADZOVACÍ PRÍPRAVOK pre FBS II pre spriahanie betónov

Spriahanie betónových konštrukcií pomocou UltraCut skrutiek s certifikátom ETA.

Vhodné pre:

V kombinácii s UltraCut FBS II US gvz na spevnenie mostov alebo renováciu chátrajúcich alebo starých budov / parkovacích garáží.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

125.98140.13 s DPH

Vymazať
Popis

Osadzovací prípravok SC-ST

S novým ETA schválením je skrutka do betónu fischer UltraCut FBS II US vhodná na spriahanie existujúcich betónových konštrukcií betónom alebo na spojenie betón-betón. Nastaviteľný osadzovací prípravok SC-ST umožňuje pri tejto aplikácii rýchlu a energeticky úspornú montáž.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu