PAPAGÁJ

Papagáj sa používa na vymedzenie potrebnej spodnej výšky krytia.

Priemer výstuže:

4-16 mm

12.6536.04 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

PAPAGÁJ

Papagáj slúži na vymedzenie potrebnej spodnej výšky krytia.

Upínacia svorka určuje rozsah zovretia výstuže t.j. pre aké priemery armatúry je papagáj použiteľný.
Vhodné na použitie pri krížených železných armatúrach.

POUŽITIE:

Papagáje pokladáme na vodorovnú výstuž. Dbáme pritom na dostatočné rozostupy medzi podložkami v závislosti od konštrukcie. Spotreba papagájov na 1m² je 3 až 6 kusov. Pri betónovaní treba dbať na kompletné zaliatie papagájov betónom. Pomocou ponorného vibrátora zabezpečíme správne zatečenie papagája pri betónovaní.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu