PAPIEROVÉ DEBNENIE

Papierové debnenie slúži na betonáž kruhových stĺpov. Toto debnenie je ľahké, odolné voči vode a dá sa píliť, strihať, vŕtať aj pribíjať. Na výber ponúkame rôzne veľkosti. na výber.
Povrchové úpravy:

Špirála – povrchová úprava štandardnej kvality s niekoľkými náhodnými povrchovými dutinkami a jemnou potlačou špirály
Hladká – hladká povrchová úprava vysokej kvality s minimálnymi náhodnými povrchovými dutinkami.

Priemer stĺpu:

25cm, 30cm, 35cm, 40cm. 50cm
V prípade potreby iného rozmeru, nás neváhajte kontaktovať !

Dĺžka stĺpu:

Dostupné dĺžky sú od 1,0 m

Demontáž:

Všetky varianty sú s trhacím lankom pre jednoduchšiu demontáž.

Výhody:

Papierové debnenie je možné píliť, strihať, vŕtať a pribíjať. Je 100% vodeodolné, čo ho robí vhodným na vonkajšie skladovanie. Montáž je možná za každého počasia. Umožňuje súčasnú betonáž viacerých stĺpov. Likvidácia je jednoduchá, bez nutnosti čistenia, spätného odvozu debnenia a používania oddebňovacieho oleja.

Kategórie: ,
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu