PODLOŽKA pre INJEKTÁŽ FFD antikorózna oceľ

Podložka pre vyplnenie kruhovej medzery medzi kotevným prvkom a kotveným predmetom.

Vhodné pre:

Podložka pre vyplnenie kruhovej medzery medzi kotevným prvkom a kotveným predmetom.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

19.1147.36 s DPH

Vymazať
Popis

Injektážna podložka FFD pre FBS II v prevedení nerez

Plniaca podložka FFD je určená na dodatočné vyplnenie medzery medzi kotvou a kotevnou doskou. Pre aplikácie s požiadavkami na seizmickú odolnosť sa používajú skrutky UltraCut FBS II 6 až 14 mm alebo so svorníkovými kotvami FAZ II M8 až M24. Na vyplnenie medzery sa používajú chemické malty FIS V, FIS SB alebo FIS EM Plus.

Podložka pre vyplnenie kruhovej medzery medzi kotevným prvkom a kotveným predmetom.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu