PODPERNÉ VEŽE ST100

Ideálne riešenie pre podopieranie horizontálnych konštrukcií vo väčšej výške, alebo s potrebou vysokého dovoleného zaťaženia a stability.

Popis

PODPERNÉ VEŽE ST100

Najvhodnejšie riešenie podopretia horizontálnych konštrukcií vo väčšej výške, resp. tam kde sa vyžaduje vysoké dovolené zaťaženie a stabilita podperného systému.

HLAVNÉ VÝHODY

Pre všetky výšky stačí použiť jediný typ rámového nadstavca vysokého 50 cm, pričom podperný systém obsahuje len 5 prvkov:

  • Základný rám
  • Nastaviteľná pätka
  • Nastaviteľná vidlica
  • Nadstavovací rám
  • Diagonály (ak sú potrebné)
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu