Rámová hmoždinka S H R bez skrutky

Hmoždinka S 14 pre univerzálnu skrutku s okom do dierovanej tehly.

Hmoždinka S 16 pre štandardné kotvenie lešenia v dierovaných tehál a pórobetóne.

Hmoždinka SHR:

Hmoždinka S 14 pre univerzálnu skrutku s okom do dierovanej tehly.
Hmoždinka S 16 pre štandardné kotvenie lešenia v dierovaných tehál a pórobetóne.

Použitie:

Hmoždinka fischer S 14 H R je špeciálna kotva na upevnenie univerzálnej skrutky s okom fischer GS v dierovanej tehle. Optimálna kombinácia s GS 10 a hĺbkou kotvenia 90 mm umožňujú mimoriadne vysoké retenčné hodnoty a poskytujú tak vyššiu bezpečnosť.

Hmoždinky fischer S 16 H R je vysoko kvalitná nylonová expanzná hmoždinka na kotvenie štandardného lešenia fischer GS 12 v dierovaných tehlách a pórobetóne. Optimálna kombinácia ukotvenia hmoždinky a lešenia, ako aj hĺbka ukotvenia 90 mm zaisťujú zvýšenú bezpečnosť.

Schválené pre:

pri kombinácii so systémom GS 10 a GS 12: fasádne lešenie, laná, reťaze, pergoly, osvetlenie, sušiaky prádla, závesné kvetináče

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

38.6576.34 s DPH

Vymazať
Popis

Rámová hmoždinka  S H R bez skrutky. POUŽIŤ LEN FISCHER SKRUTKY !

Rámová hmoždinka fischer S-H-R je vyrobená z prvotriedneho nylonu. Veľká kotevná hĺbka 90 mm jej dáva výhodu pri upevňovaní do dierovaného a pórobetónového muriva. Pri uťahovaní skrutky sa hmoždinka rozpína klasicky do dvoch strán a bezpečne sa tak ukotví v stavebnom materiáli. Poistky proti pretočeniu stabilizujú hmoždinku v otvore počas montáže a predchádzajú tak komplikáciám. Hmoždinku je možné natočiť tak, aby napätie v materiáli bolo rovnobežne s hranou stavebného podkladu, a tak je možné kotviť blízko ku okraju bez rizika jeho odštepenia.

Hmoždinka fischer S 14 H R je špeciálna kotva na upevnenie univerzálnej skrutky s okom fischer GS v dierovanej tehle. Optimálna kombinácia s GS 10 a hĺbkou kotvenia 90 mm umožňujú mimoriadne vysoké retenčné hodnoty a poskytujú tak vyššiu bezpečnosť. Expanzná hmoždinka S, vyrobená z vysoko kvalitného nylonu, sa používa na časovo úsporné prievlačné kotvenie. Rozperné krídla zabraňujú neželanému otáčaniu, čo zjednodušuje inštaláciu. Pri zaskrutkovávaní univerzálnej skrutky s okom, hmoždinka expanduje v dvoch smeroch, aby dosiahla bezpečné ukotvenie stavebného materiálu. Hmoždinka sa môže otáčať tak, aby sa expanzné sily zavádzali do stavebného materiálu cielene a rovnobežne s okrajom stavebného materiálu. To znamená, že sú možné aj fixácie v blízkosti okraja.

Hmoždinky fischer S 16 H R je vysoko kvalitná nylonová expanzná hmoždinka na kotvenie štandardného lešenia fischer GS 12 v dierovaných tehlách a pórobetóne. Optimálna kombinácia ukotvenia hmoždinky a lešenia, ako aj hĺbka ukotvenia 90 mm zaisťujú zvýšenú bezpečnosť. Rozperné krídla zabraňujú neželanému otáčaniu, keď sa upína kotva lešenia, čo zjednodušuje inštaláciu. Pri zaskrutkovávaní štandardného kotvenia lešenia, hmoždinka expanduje v dvoch smeroch, aby sa zabezpečilo bezpečné ukotvenie do stavebného materiálu. Hmoždinka sa môže otáčať tak, aby sa expanzné sily zavádzali do stavebného materiálu cielene a rovnobežne s okrajom stavebného materiálu. To znamená, že sú možné aj fixácie v blízkosti okraja.

Princíp funkcie / montáž

 • Nylonová hmoždinka sa smie používať iba raz.
 • Nevhodné pre hojdačky, hojdacie siete, atď.
Montážna grafika 1Montážna grafika 1Montážna grafika 1Montážna grafika 1Montážna grafika 1

 


Aplikácia

Pri kombinácii so systémom GS 10:

  • Laná
  • Reťaze
  • Pergoly
  • Osvetlenie
  • Sušiaky prádla
  • Závesné kvetináče

Pri kombinácii so systémom GS 12:

 • Fasádne lešenie
 • Laná
 • Reťaze
 • Pergoly
 • Osvetlenie
 • Sušiaky prádla
 • Závesné kvetináče

Stavebné materiály

GS 10 + S 14 H R / GS 12 + S 16 H R vhodné pre:

 • Zvislé dierované tehly
 • Dierované vápennopieskové tehly
 • Pórobetón

 

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu