ŠPECIÁLNY ZYKON VRTÁK FZUB pre FZA, FZA D, FZA I

Špeciálny vrták FZUB:

Špeciálny vrták pre vŕtanie otvorov so zadným rezom.

Použitie:

Je určené pre montáž kotiev FZA, FZA-I, FZA-D, FZA-SZ a FZEA II. Špeciálny vrták FZUB zároveň vŕta otvor a vytvára v ňom zadní rez bez potreby výmeny nástroja.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

96.08305.48 s DPH

Vymazať
Popis

Špeciálny vrták fischer FZUB pre ZYKON FZA, FZA D, FZA I stopka SDS plus

Špeciálny vrták pre vytvorenie otvoru so zadným rezom v betóne pre správnu montáž fischer kotiev so zadným rezom Zykon FZA, FZA-I a FZEA. Vrták je vybavený výkyvným dôrazom pre zhotovenie kužeľovitého otvoru v súlade so schválením.

Výhody

  • So špeciálnym vrtákom FZUB sa v jednom kroku a bez nutnosti výmeny nástroja vŕta otvor pre kotvu a zároveň vytvára zadný rez. Vrták je určený na montáž kotiev so zadným rezomFZA, FZA-I, FZA-D a FZEA II.
  • Po osadení do otvoru sa kotva aktivuje prípravkom FZE Plus. Plášť sa narazí na rozperný kužeľ, vyplní zadný rez otvoru a vytvorí tak tvarový zámok.
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu