3S KONZOLOVÁ PLOŠINA

Konzolová plošina RINGER 3S je použiteľná ako pracovná a ochranná plošina, šplhacia plošina, alebo plošina pre betonáž.

Prípustné zaťaženie:

300 kg/m2

Trieda lešenia:

4 podľa EN 12810

Hrúbka podlahy:

45 mm

Dostupné dĺžky:

1,0 m, 1,5 m, 2,0 m, 2,5 m, 3,0 m

Dostupné varianty:

Medziplošiny, Plošiny pre vnútorné a vonkajšie rohy

Popis

3S Konzolová plošina RINGER

Vďaka konzolovej plošine 3S od firmy RINGER viete na stavbe jednoducho zabezpečiť ochrannú a pracovnú plochu. Taktiež je použiteľná ako šplhacia plošina, alebo plošina pre betonáž.

OVERENÁ BEZPEČNOSŤ

Prípustné zaťaženie až do 300kg/m2 (trieda lešenia 4 podľa EN 12810)
Hrúbka drevenej podlahy 45 mm

UNIVERZÁLNE RIEŠENIE

Vďaka širokej variabilite rozmerov a typov konzolových plošín vieme zabezpečiť nasadenie takmer na akékoľvek podmienky. Okrem bežne dostupných rozmerov 1,0 m, 1,5 m, 2,0 m, 2,5 m a 3,0 m máme k dispozícii aj medziplošiny, plošiny pre vnútorné, alebo vonkajšie rohy.

Doplňujúci sortiment predlžovacích konzol, rôznych systémov kotvení a iných doplnkov umožňuje maximálne variabilné nasadenie konzolovej plošiny 3S.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Vďaka jednoduchému sklopnému systému je po príprave kotvenia potrebné rozloženú plošinu len presunúť žeriavom na požadované miesto a je pripravená na použitie.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu