Statický zmiešavač

Statický zmiešavač pre fischer chemické injektážne malty

Podkategória:

Montážne príslušenstvo

Statický zmiešavač:

Statický zmiešavač zaisťuje zmiešanie zložiek chemickej živice do rovnomernej zmesi a zaručuje tým bezpečnú aplikáciu všetkých fischer injektážnych mált.

Vhodé pre:

Statické zmiešavače sú ideálne pre fischer chemické injektážne malty.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

10.9339.49 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Statický zmiešavač

Pokiaľ ide o systémy, ktorých súčasťou je chemická injektážna malta, je montáž bezpečná a v súlade so schválením zaistená len pri použití optimálnych systémových komponentov, napr. statických zmiešavačov. Ku zmiešaniu živice a vytvrdzovadla dochádza pri pretlačovaní statickým zmiešavačom. Originálny statický zmiešavač zaručuje správne zmiešanie oboch zložiek a vylučuje zlyhanie kotevného systému. Po skončení práce je starý zmiešavač prirodzeným uzáverom a po jeho výmene môžu práce opäť pokračovať.

Princíp funkcie / montáž

  • Pri aplikácií sú obe zložky chemickej živice pretláčané zmiešavačom a tým sa aktivujú.
  • Špeciálny tvar špirály vnútri zmiešavača zaisťuje zmiešanie živice a tvrdidla do rovnomernej zmesi.
  • Nepoužívajte zmiešavače bez špirály!

Aplikácia

  • Zmiešanie a aktivácia fischer injektážnej chemickej malty

Stavebné materiály

  • Všetky stavebné materiály, v ktorých sa používajú injektážne chemické malty
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu