Stavacia aretačná skrutka JUSS

Nastavovacie skrutky so zápustnou hlavou, drážkou TORX-TX a paralelným závitom.

Aretačná skrutka JUSS :

Špeciálna skrutka z pozinkovanej ocele s dvoma závitmi pre plynulo nastaviteľnú montáž drevených konštrukcií.

Použitie:

Nosné konštrukcie z drevených latí a hrúbke 20 – 30 mm.

Vhodné pre:

Drevo a drevené materiály alebo drevené dosky

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

22.9750.88 s DPH

Vymazať
Popis

Aretačná skrutka JUSS /T 25/

Nastaviteľná skrutka JUSS je špeciálna skrutka z pozinkovanej ocele s dvoma závitmi pre plynulo nastaviteľnú montáž drevených konštrukcií. Samorezná skrutka sa naskrutkuje do upínaného prvku a paralelný závit ťahá prvok na podklad. Vzdialenosť medzi komponentom a podkladom sa dá plynule nastaviť vďaka protichodnému smeru otáčania skrutky.

Výhody

  • Špeciálny princíp funkcie aretačnej skrutky JUSS umožňuje plynulé nastavenie. To eliminuje nutnosť používania klinov a podložiek pri aretácií konštrukčného dielu.
  • Samo vrtný závit aretačnej skrutky JUSS sa zarezáva priami do dreva.

Princíp funkcie / montáž

  • Kotva JUSS je vhodná pre prievlačnú montáž.
  • Po zaskrutkovaní skrutky sa kotvený diel najskôr utiahne ku podkladu pomocou paralelného závitu pod hlavou skrutky. Potom je možné plynule nastavovať vzdialenosť kotveného dielu zmenou smeru otáčania.
Montážna grafika 1Montážna grafika 1Montážna grafika 1Montážna grafika 1

 


 


Aplikácia

  • Nosné konštrukcie z drevených latí a hrúbke 20 – 30 mm.

Stavebné materiály

  • Drevo a drevené materiály alebo drevené dosky
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu