STAVEBNÉ DOSKY

Ako doplnkový sortiment k debniacim systémom ponúkame stavebné rezivo – dosky v hrúbke od 23 do 25 mm, v šírkach od 80 do 220 mm a v dĺžkach 3000 a 4000 mm.

Hrúbka:

Od 23 do 25 mm

Šírka:

Od 80 do 220 mm

Dĺžka:

3000 a 4000 mm

Odber:

Všetok sortiment reziva je bežne dostupný na osobný odber na našej pobočke v Bratislave formou "Drive-In" s povinnosťou platby vopred, nakoľko z dôvodu mimoriadnej situácie do odvolania nie je možné platiť na pobočke v hotovosti, alebo kartou. Po dohode možné dodanie na iné pobočky, resp. v rámci Slovenska.

Cena:

167,00 EUR/m3 bez DPH, 200,40 EUR/m3 s DPH

Objednávka:

V PRÍPADE ZÁUJMU O KÚPU STAVEBNÝCH DOSIEK NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE CEZ FORMULÁR “ZÁUJEM O PRENÁJOM”!

Popis

STAVEBNÉ REZIVO – DOSKY

Ako doplňujúci sortiment k debniacim systémom ponúkame stavebné rezivo – hranoly, fošne, dosky.

DOSTUPNOSŤ:

Všetok sortiment reziva je bežne dostupný na pobočke na Rybničnej 38/J v Bratislave, každý pracovný deň od 7:00 do 15:30. Pre dostupnosť na iných pobočkách, alebo doručenie v rámci Slovenska nás prosím kontaktuje pre vypracovanie cenovej ponuky.

CENY:
  • Šalovacie dosky 25 x 80 mm v dĺžke 3 m – 157,00 EUR/m3 bez DPH  |  188,40 EUR/m3 s DPH
  • Dosky 23/25 mm v dĺžkach 3, 4 m  –  167,00 EUR/m3 bez DPH  |  200,40 EUR/m3 s DPH
  • Fošne a hranoly v dĺžkach 4, 5 m  –  215,00 EUR/m3 bez DPH  |  258,00 EUR/m3 s DPH
MOŽNOSŤ PLATBY:

Všetok sortiment reziva je bežne dostupný na osobný odber na našej pobočke v Bratislave formou “Drive-In” s povinnosťou platby vopred, nakoľko z dôvodu mimoriadnej situácie do odvolania nie je možné platiť na pobočke v hotovosti, alebo kartou.

CENNÍK ŠTANDARDNE DOSTUPNÉHO REZIVA
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu