Back
Sold out

STAVEBNÉ HRANOLY

Ako doplnkový sortiment k debniacim systémom ponúkame stavebné rezivo – hranoly v hrúbke 100 mm, v šírke 100 mm a v dĺžkach 4000 a 5000 mm.

Hrúbka:

100 mm

Šírka:

100 mm

Dĺžka:

4000 a 5000 mm

Odber:

Všetok sortiment reziva je bežne dostupný buď na osobný odber na našej pobočke v Bratislave s možnosťou vlastného výberu konkrétneho reziva, alebo formou "Drive-In" cez internetovú objednávku, kde Vám náš personál na presný čas nachystá Vami objednané rezivo.

Cena:

459,00 EUR/m3 bez DPH, 550,80 EUR/m3 s DPH

Cena za:

1ks

22.0327.54 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie:
Popis

STAVEBNÉ REZIVO – HRANOLY

Ako doplňujúci sortiment k debniacim systémom ponúkame stavebné rezivo – hranoly, fošne, dosky.

DOSTUPNOSŤ:

Všetok sortiment reziva je bežne dostupný buď na osobný odber na našej pobočke v Bratislave s možnosťou vlastného výberu konkrétneho reziva, alebo formou „Drive-In“ cez internetovú objednávku, kde Vám náš personál na presný čas nachystá Vami objednané rezivo.

CENY:
  • Dosky 23/25 mm v dĺžkach 3, 4 m  –  358,00 EUR/m3 bez DPH  |  429,60 EUR/m3 s DPH
  • Fošne a hranoly v dĺžkach 4, 5 m  –  459,00 EUR/m3 bez DPH  |  550,80 EUR/m3 s DPH
MOŽNOSŤ PLATBY:

Všetok sortiment reziva je bežne dostupný buď na osobný odber na našej pobočke v Bratislave s možnosťou vlastného výberu konkrétneho reziva.
Možnosť platby:

  • Hotovosť
  • Platba kartou

Alebo formou „Drive-In“ cez internetovú objednávku, kde Vám náš personál na presný čas nachystá Vami objednané rezivo.
Možnosť platby:

  • Hotovosť
  • Platba kartou na mieste
  • Platba kartou online cez CardPay
  • Platba vopred prevodom
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu