ST 2000

Toto debnenie sa vyznačuje jednoduchou ručnou manipuláciou a dlhšou životnosťou vďaka žiarovo pozinkovanému oceľovému rámu.

Prípustné zaťaženie:

60 kN/m2

Povrch ocele:

Žiarovo zinkový

Preglejka:

Fóliovaná fínska preglejka alebo poplastovaná fínska preglejka s hrúbkou 15mm

Manipulácia:

Jednoduchá ručná manipulácia, alebo veľkoplošné nasadenie žeriavom

Popis

Stenové debnenie RINGER ST2000

Stenové debnenie RINGER ST2000 bolo navrhnuté za účelom ručnej manipulácie a zároveň zabezpečenie dlhej životnosti vďaka žiarovo pozinkovanému oceľovému rámu. Kombinuje teda výhodné vlastnosti debnenia ALU MASTER a STAHL MASTER.

DEBNENIE OBLÚKOV

Debnenie oblúkov pozostávajúce zo štandardných panelov ST2000, oblúkových plechov s integrovaným predpínacím zariadením a zrovnávacou koľajnicou.

Najmenší polomer je 1,80 m.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu